C O S A N I L D U N T U R I Z M

YUKLENIYOR

Otel-Tatil-Yurtiçi Yurt Dışı Turlar - Uçak Bileti

İstanbul Turu

Saat: 21:00 de Ödemiş Salı pazarında bulunan ofisimizin önünde siz değerli konuklarımızla buluşuyor, ikramlarımız eşliğinde keyifli bir gece yolculuğu ve gerekli molalar sonrası İstanbul’a ulaşıyoruz.

 

1.GÜN – SULTANAHMET CAMİİ-TOPKAPI SARAYI-AYASOFYA-YEREBATAN SARNICI-GALATA KÖPRÜSÜ-BOĞAZ TURU-KIZ KULESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından ilk durağımız Tarihi Yarımada. SULTANAHMET CAMİİ ni hayranlıkla gezip, Osmanlı İmparatorluğu’nun yüzyıllarca yönetim merkezi olan TOPKAPI SARAYI na geçiyoruz. Rehberimizin anlatımları ile detaylı bir gezi yapıyor, Kutsal Emanetleri, dönemin yaşantısını görüyoruz. Vereceğimiz öğlen yemeği molası ardından diğer bir şaheser olan AYASOFYA yı geziyoruz. Bu binlerce yıllık mabed günümüzde müze olarak ziyarete açık. Bir sonraki noktamız yine sizleri şaşkınlığa ve hayranlığa düşürecek olan YEREBATAN SARNICI. Dönemin su deposu halen daha vazifesini yerine getiren bir mimari harika. Muhtemelen fotoğraf çekmekten çoktan şarjlarınız bitti ama görecek daha pek çok yer var. Sultan Ahmet meydanından GALATA KÖPRÜSÜ ne doğru iniyor, bizi bekleyen teknemiz ile; BOĞAZ TURU na çıkıyoruz. Avrupa yakasına yakın Karadeniz istikametinde ilerleyip her iki köprünün de altından geçip, geri dönüş yolunda Anadolu kıyısına yakın yapacağımız turda Boğaza nazır yalıları, köşkleri, tarihi yapıları görecek, KIZ KULESİ ni fotoğraflama imkânı bulacaksınız. Bu yoğun ve güzel günü otelimizde sonlandırıyoruz. Ardından ekstra olarak akşam yemeği ve eğlencesi için Kum kapıya gidiyor ve gecenin geç saatlerine kadar gönlümüzce eğleniyoruz. Konaklama otelimizde.

 

2.GÜN – ADALAR-BÜYÜKADA

Güzel bir pazar gününe günaydın deyip, kahvaltımızı yapıyor ve eşyalarımızla birlikte otelden çıkış yapıyoruz. Bostancı İskele den ADALAR FERİBOTU na biniyoruz. Martılara simit atarak, sırasıyla KINALIADA, BURGAZADA ve HEYBELİADA yı görerek yapacağımız keyifli yolculuk ile BÜYÜKADA ya varıyor ve adı üstünde Prens adalarının en büyüğünü keşfe çıkıyoruz. Dilerseniz Fayton ile tüm adayı gezebilir, dilerseniz ada içinde yada kordon boyu yürüyüş yapabilirsiniz, adaya özgü hediyelikleri almayı ve tatları denemeyi unutmayın. Tekrar feribot ile Bostancı İskelesine geçiyor, bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi alıyor Bir başka Coşan İLDUN organizasyonunda görüşmek dileğiyle hoşçakalın…

 

Tura Dahil Olan Hizmetler ·         Tura Dahil Olmayan Hizmetler
·         1 Gece otel konaklaması

·         1 Adet Akşam Yemeği

·         1 Adet Sabah Kahvaltısı

·         Lüks araçlarla ulaşım

·         Adalara gidiş dönüş feribot bileti

·         Boğazda tekne turu

·         Araç içi ikramlar

·         Profesyonel rehberlik hizmeti

·         Seyahat sigortaları

·         Müze ören yeri ve milli park giriş ücretleri

·         Öğle yemekleri

·         İlk gün sabah kahvaltısı

·         Son gün akşam yemeği

·         Otellerde alınan ekstra yiyecek ve içecekler

·         Kişisel harcamalar

 

 

En az iki kişilik odada kişibaşı : 1999 TL Tek kişilik oda farkı:500 TL

 

Call Now Button